Головна / Екскурсії / Авто / Косів — центр народної творчості Гуцульщини
від 175 грн з особи
×

Косів — центр народної творчості Гуцульщини

АвтоАвто time 6 - 7 год. km 30 км pcount 2-7 осіб 2 difficulty levelрівень складності 2

Косів – старовинне місто, відоме своєю давньою історією, дослідити яку можна, відвідавши хоча б один із 11 музеїв міста. Щоб оцінити архітектуру, обов’язково завітайте до Василькіської дерев’яної церкви, збудованої без жодного цвяха. А ще - послухайте як звучить трембіта або й спробуйте заграти на ній самі.

Місто приваблює як осередок ремесл Гуцульщини, серцем якого став сувенірний ринок. Вибір величезний: від виробів з дерева, шкіри, кераміки, вовни, традиційних ліжників та тканих верет до сучасних вишиванок. Часом трапляються старовинні речі, достойні музеїв, які можна виторгувати за смішну ціну. Не оминіть увагою й смачні гостинці: мед, карпатський чай та сирних коників.

На Косівський сувенірний ринок варто їхати в суботу зранечку, в так званий «базарний день», коли найбільший вибір товару та, відповідно, найкращі ціни. Але не розчаровуйтесь, якщо вам не пощастило потрапити сюди в самий розпал: сувенірні крамнички працюють щоденно!
Смачно пообідати запеченою карпатською фореллю можна в «Хаті рибака», що на околиці Косова. Господарі самі розводять цю цінну породу риби у власному ставку, тому за бажання, можете спробувати самотужки впіймати собі обід.

До речі, ви знаєте, де живе святий Миколай? Якраз неподалік Косова - в с. Пістинь. Взимку в «Маєток святого Миколая» приїжджають діти з усієї України, щоб отримати подарунки від Чудотворця й поглянути на кімнату, де живе добрий дідусь. Але й влітку святий не байдикує, а радо зустрічає гостей! У Маєтку постійно діє кімната-музей природи, де покажуть на розкажуть про тварин-мешканців Карпат, музей-кімната новорічної та різдвяної іграшки, де зібрані ялинкові прикраси різних часів, діє Пошта Миколая, проводяться членні майстер-класи, серед яких особливо популярний майстер-клас з виготовлення дитячої іграшки.

Також, дорогою варто завітати на Сокільської скелі, заїхати до Лужкіського водоспаду, відвідати маєток Сокільське та ресторан «Купальська ніч» у Вижниці.

Речення яке буде додано пізніше.
Маєте питання?
Ми вам зателефонуємо

Вартість

Вартість екскурсії на авто:

Машиною до 4 осіб (Нива) - від 700 грн

Машиною до 7 осіб (Бус) – грн

*вартість може змінюватись в залежності від тривалості екскурсії та корегування маршруту.

Вартість пішої екскурсії:

Можна з мінімальними витратами самостійно дістатися до м. Косів рейсовим автобусом.

Вартість квитка 25 грн.

Що включено

У вартість входить:

  • Карта-схема місцевості;
  • Трансфер від садиби до садиби (при замовленні авто);
  • Супровід гіда.

У вартість не входить:

  • Вхідні квитки в музеї;
  • Майстер класи;
  • Їжа та напої;
  • Витрати на сувеніри;
  • Інші особисті витрати.

Варто знати

Категорія складності маршруту: нижче середньої (2/5);

Відстань в обидві сторони: 60 км;

Тривалість екскурсії: 6-7 годин.

Речі, які варто взяти з собою:

Головний убір
Зручне взуття
Спортивний одяг
Вода
Фотоапарат
Рюкзак

Фото

Переглянути всі фото
Забронювати

Поділитися