Головна / Про нас

«Хата Різьбяра» —
затишна відпочинкова садиба

у самісінькому серці гір — селі Білоберізка, неподалік Верховини.

Ми працюємо, щоб зробити ваш відпочинок незабутнім. Ви насолоджуєтесь Карпатами,
а про організаційні питання подбаємо ми.

За справу беруться професіонали

Так, “Хаті Різьбяра” лише 5 років. І це той випадок, коли досвід і вік не пов’язані. Ми молода команда, яка не озирається на десятиліття стереотипів і роботи “по накату” — ми орієнтуємось на сучасного гостя, з його бажаннями і потребами, пропонуючи понад 25 послуг. Більш ніж 2 тисячі гостей, що у нас побували, підтвердять: задоволений клієнт — наша найвища нагорода.

Почувайтеся як удома

Життя в горах — це не обов’язково ночівля в наметі та важкі рюкзаки на плечах (хоча, погодимось в цьому також своє незрівнянна романтика!). Відпочивати в Карпатах можна з домашнім комфортом! “Хата Різьбяра” пропонує 15 сучасних зручних помешкань, розташованих на території 2000 м2, серед яких ви знайдете ідеальну домівку на час відпочинку.

Нудьгувати не час!

Багатство нашого краю — 22 гірські вершини та 7 мальовничих водоспадів, об’єднані у 15 екскурсійних маршрутів різного рівня складності: від 0 до 102 років. Єдине, що васрозчарує у наших Карпатах — одного вікенду надто мало, щоб побачити все!

Краща ціна за безцінні враження

“Щастя не купиш за гроші”, часто кажуть, і … помиляються! У “Хаті Різьбяра” ви отримаєте незабутні спогади, придбавши частинку карпатського щастя для себе і своїх близьких, але й заплатите просто смішну ціну — від 145 грн з людини за добу. Знайдете в окрузі нижчу ціну з таким же сервісом? Готові побитися об заклад, що ні!

“Хата Різьбяра” — це злагоджена команда людей, які всією душею віддані Карпатам і, звичайно, нашим гостям. Скільки професіоналів своєї справи чекають вас, щоб зробити ваше перебування у нас
незабутнім!

Просто зателефонуйте або напишіть нам і забронюйте кращий відпочинок у горах вже зараз.

Замовити дзвінок
Написати повідомлення

Схема нашої садиби

Наші визначні місця

Залишилися питання, не все описали? Ми з радістю розповімо вам більше!

Замовити дзвінок

Будьте з нами на зв’язку

Поділитися