Головна / Правила проживання

Правила проживання / Гостьовий кодекс

Гостьовий кодекс: «Хата Різьбяра» — садиба, яку обирають родини із дітьми, пари та невеликі компанії, що шукають тихого та спокійного відпочинку в умовах мальовничої карпатської природи. Ми робимо все можливе, щоб повертаючись з відпустки, у Вас залишались якнайкращі спогади про Карпати і нашу гостину, тому сподіваємось на Ваше розуміння, повагу до господарів та сусідів та дотримання правил Гостьового кодексу.

Куріння: «Хата Різьбяра» — територія для некурящих, яка включає в себе всі, без винятку, кімнати та вітальні котеджів, альтанки, а також тераси. Куріння дозволяється у двориках садиби в спеціально обладнаних місцях.

Тихі години: Для комфортного та приємного відпочинку всіх гостей, будь ласка, дотримуйтесь мінімального рівня шуму в період з 23.00 по 7.00.

Пошкодження номерів/пропажа речей:
Ми сподіваємось, що Ви допоможете нам зберегти затишок наших номерів та красу Карпат для наступних гостей! Просимо уникати харчуватися в кімнатах, а для харчових відходів, використаних засобів особистої гігієни, пляшок та іншого сміття використовувати сміттєві урни, яких достатньо в приміщеннях та на території садиби. Пам’ятайте, що за будь-які пошкодження гостьових будинків та їх вмісту, а також пропажу речей, виявлену при виселенні, знімається штраф в розмірі завданих збитків.

Заїзд/ Поселення: починається о 14.00 або трохи раніше, якщо кімната чи котедж доступні. Якщо Ви прибули значно раніше, можете залишити Ваші речі у адміністрації та насолодитися прогулянкою околицями, відвідати екскурсію або перекусити в їдальні.
При поселенні потрібно надати документ, що засвідчує особу (паспорт, водійські права, військовий квиток, іноземний паспорт) та внести оплату за проживання в котеджі.

Від’їзд/виселення: відбувається до 12.00. Якщо Ваш автобус приїде значно пізніше, можете й далі користуватись нашими послугами (їдальня, екскурсії та ін., крім проживання), залишивши речі у нас.

Зверніть увагу! Дорогоцінності (вироби із золота, срібла, інших благородних металів та коштовного каміння), гроші на зберігання не приймаються і за їх збереження адміністрація та працівники відповідальність не несуть.

Безпека: Дотримання Гостьового кодексу – не просто примха господарів, а спосіб зробити Ваш відпочинок не тільки приємним, але й безпечним. Будь-ласка, щоб уникнути нещасних випадків під час відпочинку, не використовуйте обігрівальні батареї для сушіння одягу і взуття; остерігайтесь вмикати в номері електроприлади: чайники, обігрівачі, праски, саморобні прилади, а також інші електроприлади потужністю більше 0,5кВт. Також категорично забороняється зберігати в номері та на території комплексу легкозаймисті матеріали та предмети, небезпечні для життя і здоров’я
оточуючих.

Діти: «Хата Різьбяра» — чудове місце для відпочинку з дітьми. Проте, незважаючи на красу природи та комфортність умов, не варто залишати без нагляду неповнолітніх дітей як у приміщеннях, так і на території садиби.

Домашні тварини: Ми з радістю приймаємо гостей з домашніми тваринами: собаками малих порід та котами.

У разі порушення Гостьового кодексу або виникнення інших неприпустимих ситуацій (вульгарна поведінка, порушення спокою жильців, хуліганство, крадіжки, зловживання алкоголем та наркотичними речовинами та ін.), що загрожують життю та здоров’ю оточуючих, ми залишаємо за собою право відмовити у наданні послуг та негайно виселити порушника.

Поділитися