Головна / Спа відпочинок

СПА-відпочинок в Карпатах: гармонія з собою і природою

Відпочинок у кожної людини, в залежності від вікової категорії та роду основної діяльності, асоціюється з почуттям особистого комфорту. Для когось це багаточасова засмага на морському узбережжі біля готелю, для іншого – вечеря в ресторані в центрі міста. Але в будь-якому випадку довгоочікувані хвилини, коли можна забути буквально про все на світі, неможливо уявити без спа процедур, де володаркою положення є вода.

Особливості та переваги Спа в Карпатах

Унікальна природа українських Карпат має все необхідне для справжнього, комплексного оздоровлення усього організму. Це ідеальні міста для хронічних алергіків, людей з захворюваннями дихальних шляхів, а також тих, хто знаходиться в стані так званої хронічної втоми по причині знервованості від божевільного темпу сучасного життя.

Водні процедури, поєднані з психологічним релаксом, зумовлюють очищаючий ефект від шкідливих токсинів, відновлюють баланс мінералів, розслаблюють зведені судомами м’язи спини, перетворюючи стать на струну, покращують кровообіг і лімфотік. Авжеж, навіть самий крутий сучасний басейн не зрівняється з нестримним темпераментом гірської річки з її студеним водоспадом, але комплекс різноманітних підходів до спа в умовах Карпат стовідсотково омолодить і значно пожвавить не тільки тіло, а й душу. Крім того, це справжній рай для жінок в аспекті зволоження шкіри та боротьби з целюлітом.

Такий відпочинок в Карпатах вибирають бажаючі отримати:

  • комплексний оздоровчий ефект;
  • нові джерела життєвих сил та енергії;
  • максимальну ступінь релаксації, в тому числі через наведення порядку в думках;
  • унікальну можливість поєднувати оздоровчі процедури з багатьма видами сучасних розваг.

До Карпат за спокоєм і рівновагою

Відпочинок у Хаті Різьбяра – це комфортабельний номер в сучасному котеджі наймальовничішого куточку України. Незважаючи на то, що у нас поки що немає повноцінної спа сауни, кожен наш гість зможе скористатися її перевагами у сусідів на території села Білоберізка. За бажанням також з задоволенням організуємо трансфер зі зручностями до бані, басейну з підігрівом в селі Ясенів. Також можна замовляти чани у Верховині. Чекаємо саме на вас!

Залишилися питання, не все описали? Ми з радістю розповімо вам більше!

Замовити дзвінок

Поділитися