Головна / Послуги / Активний відпочинок / Вйо на рафтинг в Карпатах!
250 грн/люд
×

Вйо на рафтинг в Карпатах!

Активний відпочинокАктивний відпочинок

Ми знаємо, що наші гості люблять різне дозвілля: хтось воліє посидіти собі у тиші, спостерігаючи за горбами, а хтось шукає активний відпочинок в Карпатах, походи в гори і навіть екстрим. Якби Ви були у нас в гостях у період із середини квітня і ген до пізньої осені, то саме час спробувати рафтинг на Черемоші! 

Чому ми любимо цю мандрівку:

  • Доступно для новачків і дітей від 8 років.
  • Оберемо легший або трішки складніший маршрут
  • Спорядження отримаємо на місці, нам не потрібно брати нічого зайвого
  • Усю мандрівку нас супроводжуватимуть кваліфіковані інструктори
  • Побачимо незабутні краєвиди і зловимо трішки адреналіну на хвилях річки Черемош

Як відбувається рафтинг в Карпатах?

Води Черемошу бувають різні: і бурхливі і лагідні, та все ж тутешня течія є відносно-спокійна. Цей фактор дає змогу сфомувати два абсолютно різні маршрути для рафтингу: зовсім простий, який ми рекомендуємо для новачків і дітей від 8-12 років, та середньої складності – для досвідчених екстремалів, які прагнуть опанувати стрімкі течії та круті повороти.

Організатори детально продумали маршрути і подбали про виключення будь-яких небезпечних ситуацій. Тому, якщо Ви знайомитесь із рафтингом вперше, це відбувається максимально комфортно та безтурботно.

Вам не потрібно думати про спорядження, ми забезпечуємо усім необхідним. В комплект входять рятувальний жилет, весло, шолом, а в прохолодну погоду ще й гідрокостюм. Із собою Вам лише знадобиться взяти купальний одяг та рушник, а ще не забудьте захопити сонцезахисні окуляри.

Сезон рафтингу триває від середини квітня до пізньої осені. Сплав відбувається в добру погоду за наявності мінімум п’ятьох учасників. Залежно від кількості Ваших колєг, Ви потрапите у рафт на 8 чи 10 місць (загалом маємо три рафти: один для 8 осіб і два для 10). Якщо Ви вже маєте добрий досвід сплавів, пропонуємо пройти Черемош на байдарці  (маємо три байдарки на 2 особи та одну на 3).

Програма рафтингу на річці Черемош

Зранку, після найсмачнішого сніданку у садибі Хата Різьбяра, сідаємо на трансфер і вирушаємо до початкової точки нашого маршруту. Нам не потрібно далеко їхати, тому вже дуже скоро опиняємось біля річки.

Обов’язково проходимо спеціальний інструктаж, вчимось техніці безпеки на воді. Отримуємо від інструктора усе необхідне спорядження (рятувальний жилет, весло, шолом). За умов холодної погоди утеплюємось і вдягаємо гідрокостюми.

Опісля сідаємо у рафт, відчалюємо від берега і починаємо неймовірну пригоду. Інструктор, як дбайливий батько, завжди з нами. Щось підкаже, десь поправить та триматиме усе під контролем. Ми заздалегідь узгодили маршрут: проходимо або простий для новачків або більш складний з пошуком адреналіну. Відповідно, ми можемо спокійно розглядати навколишні краєвиди або відчувати пришвидшене серцебиття від чергового швидкісного порогу примхливого Черемошу.

У рафтингу Черемош наче заграє із нами: то норовить перекинути у воду, то заспокоюється. Нам же важливо не піддатись на цю спокусу, приборкати течію, втриматись на плаву і оминути усі перешкоди.

Адреналін ще той! Водночас важко не насолоджуватись навколишніми краєвидами, адже тут і гори Карпати, і смарагдові ліси, і колоритні села. 

Сплав триває дві години, але з такими враженнями, цей час злітає дуже швидко. Лише 120 хвилин, а ми встигли пережити стільки емоцій: радість, захват, здивування, ейфорію, полегшення. Ми багато сміялись і навіть трошки галасували, а тепер, дещо мокрі від хвиль, виходимо на берег.

Наша пригода добігла кінця, а спогадів лишилось на ціле життя. Перевдягаємось, віддаємо спорядження і вертаємо додому, адже у садибі «Хата Різьбяра» вже чекає смачнющий обід.

Зверніть увагу, організатором сплавів є селищна рада Білоберізки. Садиба «Хата Різьбяра» займається виключно промоцією рафтингу серед туристів. Ми зацікавлені, щоб наші гості були забезпечені гарним дозвіллям, а отримані послуги надавались на високому рівні і за помірними цінами.

Маєте питання?
Ми вам зателефонуємо

Вартість

Вартість 250грн\людина при умові, що є група з 6 осіб

Що включено

У вартість входить:

  • трансфер;
  • послуги інструкторів;
  • прокат спорядження (одяг, взуття, жилет, шолом, весло);

У вартість не входить:

  • фото сплаву;
  • особисті витрати.

Варто знати

Категорія складності маршруту: середня (3/5);

Відстань в обидві сторони: 8 км;

Тривалість екскурсії: 4-6 годин;

Форма одягу: зручний спортивний одяг та спортивне взуття, купальний одяг, головний убір, сонцезахисні окуляри. Також з собою варто взяти змінний нижній одяг (білизну, шкарпетки, рушник)

Фото

Переглянути всі фото
Забронювати

Поділитися