Легендарний курорт Буковель – мандрівка у будь-яку пору року та на будь-який смак
Лише за 80 км від Хати Різьбяра розкинувся гірськолижний курорт №1 України – Буковель. Сюди можна їхати як взимку аби повозитися на лещатах чи сноубордах, так і влітку аби покупатися у гірському озері і позасмагати під Карпатським сонцем. Насправді у Буковелі стільки розваг, що й описати складно. Пропонуємо познайомитись з найбільш популярними.
Що можна робити у Буковелі взимку
- Покататися на лижах чи сноубордах;
- Покататись на ковзанці;
- Спробувати санні траси;
- Поїздити в упряжці з собаками;
- Піднятись на підйомнику і роздивитись зимові краєвиди;
- Здійснити подорож на снігоходах;
- Відвідати буковельський ярмарок;
- Побачити Ice Land – готель, побудований з льоду;
- Потішити себе різними спа-процедурами.
Що робити у Буковелі влітку
- Покупатися в озері Молодості, поніжитись на пляжі на сонечку, відвідати Voda Club;
- Завітати в етнопарк «Гуцул Ленд»;
- Для екстремалів доступні різні розваги: роуп-джампінг, лазанка, bike zip, гідроцикли, вейкборд;
- Покататись на велосипеді: спокійно на території курорту чи екстремально спробувати даунхіл по спеціальним велотрасам;
- Піднятись на підйомнику на гору, випити кави, споглядати гірські краєвиди;
- Покататись на найдовшому тролей України;
- Прогулятись на гору Довга, позбирати гриби і трави;
- Порибалити на форель;
- Взяти участь у турі на квадроциклах.
Поїздка в Буковель: програма мандрівки:
Починаємо нашу мандрівку зранку від садиби «Хата Різьбяра». Дві години їзди вздовж Карпатських краєвидів і ми на місці – на гірськолижному курорті №1 України, курорті «Буковель».
У Буковелі розваг доста на будь-який смак. По приїзді наш водій роздає вам карти-буклети і далі кожен собі обирає куди піти та чим зайнятись.
Зимовий відпочинок у Буковелі: катання на лижах, крижаний готель, оглядовий підйом на гору.
Перш за все, взимку сюди їдуть аби повозитися на лижах чи сноубордах, незалежно від віку та досвіду. Загалом у Буковелі є близько 60 км гірськолижних трас і 16 сучасних витягів. Якщо Ви хочете вперше спробувати себе у зимових видах спорту, вперше стати на лижі, то Вам стануть в нагоді найпростіші траси і досвідчені інструктори. Для лижників чи бордистів зі стажем знайдуться чорні траси і фрірайд-зони.
Окрім катання на лижах, взимку на Буковелі є файна ковзанка і санна траса. Також можна спробувати сноутюбінг, веселий та простий спуск на «надувних пончиках». Особливим спогадом стане пригодницька мандрівка в упряжці з їздовими собаками хаскі. То буде як у кіно: нарти, собаки, засніжені сосни і маршрут з контрольними точками.
Окремим пунктом обов’язково варто відвідати Ice land – готель, який повністю збудований із льоду. Тут є фото зони з крижаними скульптурами, бар і номери, де навіть ночують туристи. Температура в цьому готелі сягає до -5 градусів за Цельсієм, тож гості мусять зігріватись у теплих спальниках та хутрі.
Як же без оглядового підйому на гору. Будь-хто із гостей курорту може придбати квиток на підйомник та подивитись на Буковель із висоти.
Довкола красуватимуться гори Карпати, смереки, снігові вершини та мальовничі простори. Від такого важко відвести погляд, особливо коли у Буковелі сідає сонце.
Якби Вам бракувало адреналіну, то у Буковелі роуп-джампінг, bike-zip та буковельські гірки завжди до Ваших послуг. Так, так, ці атракціони доступні протягом цілого року.
Наостанок, можна потішити себе різними спа-процедурами та відвідати буковельський ярмарок у пошуках гуцульських сувенірів.
Відпочинок у Буковелі влітку: чим зайнятись і що подивитись
Буковель влітку не менш цікавий своїми розвагами. Тут і пляж, і екскурсії, і різні атракціони – все, що душа бажає.
За доброї погоди в Буковелі можна файно релаксувати на озері Молодості. Тут є можливість і просто позасмагати під сонечком, і покататись на катамаранах, і побавитись на водних гірках, і взяти в оренду байдарку тощо.
Незабутнім враженням стане політ на найдовшому в Україні тролеї. Лише за 3 хвилини Ви проїдетесь з вітерцем від верхівки гори Буковель до центру курорту, а це 1130 м з перепадом висоти у 190 метрів!
Цікаво влітку в Буковелі скористатися оглядовими витягами. Помалу проїхатись на гору, роздивитись гори Карпати, зробити пам’ятні фото та насолодитись кавою на високогір’ї.
А ще тут можна файно повозитись на роверах: чи то неспішно по території курорту, чи по стежках в лісі, чи екстремально зі спусків у спеціальному байк-парку.
І яка ж мандрівка без історії, а історія Буковелю та місцевих горян живе у тутешньому етнопарку «Гуцул Ленд». Опинившись тут, Ви познайомитесь з етнографічним музеєм просто неба (він же скансен). Тут є чимало фото зон, стародавні гуцульські хати, історичні пам’ятки. Окрім того, у «Гуцул Ленді» розташований контактний зоопарк, де живуть баранці, вівці, курчата та багато інших тварин. Та найцікавіше, тут можна відчути себе у вирі української автентики, адже у Гуцул Ленді доступні різноманітні інтерактивні розваги.
Кожен відвідувач може дізнатись як то – молоти борошно, ткати на верстаті, варити сир і бути гостем на гуцульському весіллі.
Поїздка в Буковель – бюджетний варіант.
Ціни в Буковелі не є дешевими. Курорт позиціонує себе на європейському рівні, тому добрий відпочинок вимагає добрих витрат. Проте, ми пропонуємо і бюджетний варіант поїздки в Буковель з не менш цікавою програмою.
Отже, приїхавши в Буковель, можна не витрачати великі суми, а просто прогулятись по курорту, покупатись в озері, піднятись на підйомнику і випити собі на горі кави чи чаю. Навколо Буковелю є доста цікавих туристичних маршрутів, тому можна зайняти себе пішохідними мандрівками зі збиранням грибів та ягід. Наприклад, досить популярною у Буковелі є прогулянка на гору Довга.
Доста нагулявшись по курорту, будемо вирушати додому, але ще заїдемо до Ворохти. Тут смачно та недорого пообідаємо у колибі (наше секретне місце!), погуляємо колоритним великим ринком з гуцульськими сувенірами і обов’язково заїдемо до австрійських віадуків (стародавні велетенські кам’яні мости, якби ви не знали).
Нарешті, втомлені, щасливі та повні нових вражень, ми подолаємо останні кілометри, щоб опинитись у нашій затишній садибі «Хата Різьбяра» та врешті розслабитись після такого насиченого дня.
Речення яке буде додано пізніше.
Ми вам зателефонуємо
Вартість
Вартість екскурсії на авто:
Машиною до 4 осіб (Нива) - від 2500 грн
Машиною до 7 осіб (Бус) – грн
*вартість може змінюватись в залежності від тривалості екскурсії та корегування маршруту.
Що включено
У вартість входить:
- Карта-схема місцевості;
- Трансфер від садиби до садиби (при замовленні авто);
- Супровід гіда.
У вартість не входить:
- Вхідні квитки;
- Їжа та напої;
- Витрати на сувеніри;
- Інші особисті витрати.
Варто знати
Категорія складності маршруту: середня (3/5);
Відстань в обидві сторони: 160 км;
Тривалість екскурсії: 7-9 годин.
Речі, які варто взяти з собою:
Фото
Вам сподобалася послуга?
Ви можете скористатися цією послугою в будь-якому
місці проживання
Популярні котеджі
Залишилися питання, не все описали?
Ми з радістю розповімо вам більше!