Головна / Екскурсії / Авто / Верховина – столиця гуцульщини
від 125 грн з особи
×

Верховина – столиця гуцульщини

АвтоАвто time 6 - 8 год. km 30 км pcount 2-7 осіб 2 difficulty levelрівень складності 2

Верховина – центр гуцульської культури! Містечко завжди приваблювало відомих письменників, композиторів, громадських діячів, надихало на створення їхніх шедеврів. Зокрема режисер С. Паражданов тривалий час жив у верховинській садибі, надихаючись на створення свого легендарного фільму «Тіні забутих предків». Зараз у цій садибі – музей, де зібрані речі, пов’язані з цією стрічкою: реквізит, одяг, численні фотографії. До речі, одяг можна приміряти, відчувши себе легендарними Марічкою чи Іванком.

Музей гуцульського побуту, розміщений у власній садибі Романа Кумлика, познайомить з предметами щоденного вжитку (давнім одягом, знаряддями праці, грошима та ін). Особливої уваги заслуговує унікальна колекція музичних інструментів, серед яких трембіта, ріг, автентичні гуцульські скрипки, дримба, «коза».

А відвідавши Музей гуцульської магії, ви дізнаєтесь як говорити (або й боротись) з духами, що населяють карпатські річки й ліси, які гуцульські талісмани та магічні предмети найдієвіші та хто такі карпатські мольфари.

Насолодитися неймовірним краєвидом можна з верховинської оглядової вежі, з якої відкривається чудова панорама на Чорногірський хребет, Чорний Черемош та центральну частину міста.

Дорогою завітаємо у хату-гражду, що в селі Криворівня. Цей музей під відкритим небом відтворює типову гуцульську оселю, за формою схожу на невелику фортецю, всередині якої відтворено оригінальний традиційний інтер’єр. Будівля використовувалась для зйомок «Тіней забутих предків».

Відвідуючи Криворівню, варто зазирнути до Літературно-меморіального музею Івана Франка. Відомо, що Каменяр часто відвідував це мальовниче село, подовгу гостював у місцевих мешканців. Тут, надихнувшись природою та людьми, Франко написав деякі свої твори, зробив багато перекладів та зібрав чималу підбірку фольклору. В музеї збереглись речі, якими користувався письменник: ліжко, стіл, стільці, риболовні сіті, письмове приладдя.

Речення яке буде додано пізніше.
Маєте питання?
Ми вам зателефонуємо

Вартість

Вартість екскурсії на авто:

Машиною до 4 осіб (Нива) - від 500 грн

Машиною до 7 осіб (Бус) – грн

*вартість може змінюватись в залежності від тривалості екскурсії та корегування маршруту.

Що включено

У вартість входить:

  • Карта-схема місцевості;
  • Трансфер від садиби до садиби (при замовленні авто);
  • Супровід гіда.

У вартість не входить:

  • Вхідні квитки в музеї;
  • Їжа та напої;
  • Майстер класи;
  • Витрати на сувеніри;
  • Інші особисті витрати.

Варто знати

Категорія складності маршруту: нижче середньої (2/5);

Відстань в обидві сторони: 60 км;

Тривалість екскурсії: 6-8 годин.

Речі, які варто взяти з собою:

Головний убір
Зручне взуття
Спортивний одяг
Вода
Фотоапарат
Рюкзак

Фото

Переглянути всі фото
Забронювати

Поділитися