Головна / Екскурсії / Піші / Річка Черемош
Безкоштовно
×

Річка Черемош

ПішіПіші time 1 - 2 год. km 250 м pcount 2-10 осіб 1 difficulty levelрівень складності 1

Відпочиваючи в горах не оминіть увагою річку Черемош, яка протікає в кількох кроках від садиби. Щоденні прогулянки до річки можуть стати вашою маленькою традицією!

У гуцулів вода завжди мала священне значення: бурхливий потік – це і джерело життя у суворих горах, і могутній руйнівник, перед яким не вистоїть ніхто. Ви матимете нагоду побачити, де він народжується Черемош - місце, де зливаються Білий Черемош, що несе води з світу добрих богів - Прави, і Чорний Черемош, що котиться з потойбіччя – Нави.

Черемош – своєрідний кордон, який розділяє Івано-Франківську та Чернівецьку області. Два береги з’єднує місток, з якого зручно спостерігати за заворожоючою погляд течією ріки, а ще звідси відкривається неймовірний краєвид на довколишні гори. Фото звідси - просто неперевершені!

А влітку, коли ріка трохи прогріється, тут можна скупатись й позагаряти. Біля самого берега вода мілка й підійде навіть для дітлахів, далі – глибша й бурхливіша, де зможуть помірятись силами досвідчені плавці.

Поєднати купання варто з риболовлею. Черемош багатий на різноманітну рибу: тут водиться форель, головень (клен), марена, лосось дунайський (головач), окунь, щука, підуст тощо. Трохи вправності та удачі і чималий улов гарантовано! Професіоналам варто привезти власні вудочки, а любителям – позичимо свої.

Речення яке буде додано пізніше.
Маєте питання?
Ми вам зателефонуємо

Вартість

Безкоштовно

Екскурсія не потребує супроводу гіда

Що включено

У вартість входить:

  • Карта-схема місцевості;
  • Рибалка (без супроводу);
  • Вудочки;
  • Купання в річці.

У вартість не входить:

  • Їжа та напої;
  • Інші особисті витрати.

Варто знати

Категорія складності маршруту: легка (1/5);

Відстань в обидві сторони: 500 м;

Тривалість екскурсії: 1-2 години.

Речі, які варто взяти з собою:

Головний убір
Зручне взуття
Спортивний одяг
Фотоапарат
Рюкзак
Крем від загару

Фото

Переглянути всі фото
Забронювати

Поділитися