Головна / Послуги / Оздоровлення / Апітерапія — повне перезавантаження організму під час сну на бджолах
150 грн/год/люд
×

Апітерапія — повне перезавантаження організму під час сну на бджолах

ОздоровленняОздоровлення

Приїжджаючи у Карпати із міста, ми нерідко веземо з собою втому, стрес, спустошення, дріб’язкові хвороби. Веземо не просто так, веземо аби залишити це все в горбах, відновитись та повернутись до звичного режиму з новими силами. Безмежні схили, цілющі трави, гуцульська кухня - особлива магія, яка наповнює і дає мандрівникові новий ковток енергії. Однак чи не спробувати повне перезавантаження за допомогою апітерапії - чарам бджільництва Білоберізки?

Що таке апітерапія?

Апітерапія - це вид альтернативної медицини, яка використовує для лікування та профілактики різних захворювань продукти із пасіки: мед, пилок, бджолину отруту, прополіс, а також сон-релаксацію прямісінько на вуликах!

У Білоберізці проживає з десяток пасічників, які з великою любов’ю дбають про свої бджоли. Якість тут направду чудова, бо ж наші пасічники не працюють на великий експорт, практично усю продукцію роблять для себе та рідних. Однак для гостей садиби «Хата Різьбяра» завше знайдеться відкладений найкращий карпатський мед, пилок чи прополіс.

На даний момент, у нашому селі є три апібудиночка для оздоровчого сну на вуликах. Всередині такий будиночок нічим не відрізняється від звичайної кімнати: два (або більше) ліжка-лежанки, дерев’яна оздоба, вікна, двері. Однак під ліжками знаходяться вулики, де працюють кілька тисяч бджіл.

Відразу варто сказати, що боятись немає чого. Бджоли до хатки потрапити не можуть, вулики оснащені виходами лише назовні. Водночас суміш вібрації крилець, аромату та звуку створюють позитивне лікувальне середовище і занурюють відвідувача у здоровий сон-медитацію.

Чим може бути корисною апітерапія

Якби Ви не знали, то бджоли під час роботи у вулику створюють особливу вібрацію, яка іонізує повітря і забезпечує нашому організму енергетичний вібромасаж. Під час сну в апібудиночку, відвідувач водночас приймає лікувальну інгаляцію, вдихаючи аромати воску, прополісу, меду та рослин. А постійне дзиждчання розслабляє нервову систему, врівноважує психіку та відновлює здорове біополе.

Якщо вже геть коротко, то сон на вуликах з бджолами:

  • Сприяє нормалізації артеріального тиску
  • Благотворно впливає на дихальну систему, Очищує бронхи
  • Покращує імунітет
  • Заспокоює психіку

І той список ще можна довго продовжувати, проте краще хоч раз спробувати і відчути переваги бджолотерапії індивідуально.

Скільки потрібно сеансів апітерапії для покращення здоров’я?

Зазвичай, курс апітерапії складається із 10 сеансів тривалістю по 40 хв. Якщо ж Ви вирішите поспати у бджолиному будиночку близько двох годин, то отримаєте перезавантаження організму рівноцінне доброму 8-годинному нічному сну. В будь-якому разі Ви завжди можете спробувати поспати на бджолах хоча б раз (і швидше за все, Ви неодмінно захочете повторити).

Чи існують протипоказання до апітерапії?

Так, апітерапія не рекомендована людям, у яких є індивідуальна непереносимість продуктів бджолиного походження, алергія на мед чи прополіс тощо. Також не вартує використовувати цю послугу людям із психічними розладами чи в стані алкогольного сп’яніння.

Отже, коли надумаєте приїхати в гості до садиби «Хата Різьбяра», обов’язково заплануйте собі день для відвідин пасічників Білоберізки та їхніх апібудиночків. Ви неодмінно отримаєте гарні враження від оздоровчого сну на бджолах, а Ваше тіло ще довго буде Вам вдячне за таку турботу.

Маєте питання?
Ми вам зателефонуємо

Вартість

Вартість 150 грн/людина за годину сеансу

Переглянути всі фото
Забронювати

Поділитися