Головна / Послуги / Оздоровлення / Простір для ретритів і відновлення. Місце сили в Карпатах
250 грн/год/люд
×

Простір для ретритів і відновлення. Місце сили в Карпатах

ОздоровленняОздоровлення

Шукаєте органічний простір для проведення ретриту в Карпатах? Хочете аби учасники Вашої події залишили позаду буденну рутину, гул автівок і прокидались у блаженній тиші під спів пташок? «Хата Різьбяра» пропонує ідеальне місце для організації практик йоги, медитацій, контактної імпровізації, виїзних інтенсивів, лекцій та семінарів. Місце, де за короткий термін можна перезавантажити свідомість і тіло, наповнитись чистотою природи і відновити зв’язок із внутрішнім «я».

 Чому ми любимо цей простір:

 • Тихе гармонійне місце у Карпатах для усамітнення, занурення в себе і рефлексії. Чудово підходить для йоги, медитацій, віпасани, терапевтичних тілесних практик тощо;
 • Просторий та світлий зал для занять із панорамними вікнами та видом на гори;
 • Дерев’яна тераса для йоги і медитацій на свіжому повітрі;
 • Можливість відвідати старовічні місця чоловічої та жіночої сили: Писаний Камінь і Терношорську Ладу;
 • Занурення у культурний код Гуцульщини: нагода зустрітись з мольфаркою бабою Параскою;
 • Зручний доїзд, смачне здорове харчування і комфортні номери в екобудинках.

 Для яких подій підійде простір «Хата Різьбяра» у Карпатах?

 • Йога-кемпи;
 • Медитація;
 • Віпасана;
 • Контактна імпровізація;
 • Чайні церемонії;
 • Виїзні семінари, лекції, майстер-класи;
 • Ретрити;
 • Терапевтичні інтенсиви і дискусії;
 • Екозаходи;
 • Групові заняття;
 • Тімбілдінг та ін.

 «Хата Різьбяра» - про простір для йоги, медитацій та виїзних інтенсивів.

Садиба «Хата Різьбяра» - невеликий комплекс екобудиночків, який розташувався у Карпатському селі Білоберізка, вздовж річки Черемош. У цьому місці немає активного туристичного потоку, автівок і гучної музики. Тут тихо і спокійно, водночас до садиби можна під’їхати легковим транспортом у будь-яку пору року.

Для проведення занять з йоги, медитацій та інших інтенсивів, у садибі є просторий світлий зал на 50м² . Зал оснащено панорамними вікнами із видом на гори і великим п’єцом. Лише уявіть як за вікном сідає сонце, а на фоні тріскотять сухі дрова, наповнюючи простір спокоєм та затишком.

У теплу пору року на території садиби доступна тераса для практик. Дерев’яне рівне покриття ідеально підходить для сур’ї намаскар, медитації, чайних церемоній, обговорень і фотосесій посеред серця Карпат.

Проживання і харчування під час ретриту в Карпатах

У садибі доступні для проживання комфортабельні котеджі, окремі номери або апартаменти. Загалом під час події комплекс вміщує до 50 осіб. На території є альтанки, гамак, місця для відпочинку з дітками.

Під час проведення семінарів чи ретритів у Вас є можливість замовити організоване три- або дворазове харчування для групи. Готують самі господарі, використовуючи локальні екологічно-чисті продукти. За попередньою домовленістю узгоджується щоденне меню (включно із запитами на здорове харчування, дієтичні страви або вегетаріанську кухню).

 Чим доповнити Ваш інтенсив у Карпатах?

Робота з тілесністю

Якщо на Вашій події передбачена інтенсивна робота з тілом, тоді воно потребуватиме природної релаксації. У селищі можна замовити чани, що знаходяться на річці попри лісу, де можна відігрітись наприкінці важкого дня. Додатково пропонуємо апітерапію - сон на вуликах під гомін бджіл.

Усвідомлення зв’язку з природою

Розправити плечі, зняти напругу, зробити глибокий вдих та видих, відчути свіжість гірського повітря і тонкий ароматом хвої. Зустрічати схід сонця на найближчій горі Кичера або ж проводжати день на кам’яному пляжі річки Черемош.

Відвідати відомі стародавні місця сили - віковічний Писаний Камінь і Терношорську Ладу. Наповнитись їхньою потужною енергетикою. До речі, пішохідний маршрут на Писаний Камінь розпочинається із Білоберізки, а дорогою зустрінеться не одне мальовниче плато для медитацій.

Занурення в автентичну історію

Простір для ретритів «Хата Різьбяра» знаходиться у серці Гуцулії, тож Вашу подію можна доповнити знайомством із місцевою культурою та автентикою. Ліжникарство, сироварня, музеї Параджанова та історичний осередок мольфарства.

Не секрет, що над Білоберізкою на високій полонині мешкає мольфарка баба Параска, яка радо приймає гостей. Баба Параска розповідає про приготування лікувальних трав’яних зборів, про Карпатську магію, а також добре відчуває енергетику гостя і часом ділиться моментами осяяння.

Маєте питання?
Ми вам зателефонуємо

Вартість

Приємна

Переглянути всі фото
Забронювати

Поділитися