Головна / Uncategorised / Річка Черемош

Річка Черемош

Uncategorised / 02 мая 2018

Річка Черемош: адреналін з гуцульським колоритом

Кожній людині знайоме значення слова «екстрим», але тільки той, хто на власному досвіді відчув межі можливого, може яскраво та реалістично розповісти про свої відчуття та незабутні враження. Райони Карпат ідеальні для початку сезону рафтингу – командного сплаву на катамаранах по бурхливій річці або більш пасивного відпочинку – риболовлі. Та й просто прогулянка наодинці з собою пішохідними доріжками подарує багато позитивних моментів. Гуцули з давніх-давен певні, що великі водні потоки – це і джерело життя, і могутня нездоланна сила. Пороги на річці Черемош є унікальними в своєму роді, тому що Україна має небагато річок, які б не мали глибоких ділянок. Це ідеальний варіант для всіх видів активного туризму та відпочинку, тому що численні джерела мінеральних вод, аромат трав з альпійських лугів і колоритність місцевих жителів неможливо забути.

Річка Черемош: особливості природи і місцевості для риболовлі

Географічно Черемош знаходиться в Східній частині Карпат. Це правий приток Пруту, утворений при злитті двох річок – Білий і Чорний Черемош. У верхів’ях течія захована в великі за висотою скелясті береги і спускається по порогам, які неможливо перелічити. За легендами, перша назва з’явилася по причині пінної води, яка вирує на каменях та блискуче біліє під ласкавими сонячними променями. А ім’я антонім другої річки – темний потік серед лісистих берегів. Крім того, чорний асоціюється з усім лівим, негативним, а Білий Черемош – зі світлом і добром.

Незважаючи на достатньо невеликі розміри, річка дуже шумна і мальовнича. Її береги, щедро покриті зеленню, як хвойною, так і листяною. Неперевершена краса навколишнього середовища привертає туристичну увагу не тільки непостійністю і різноманітністю вод, але й унікальними перешкодами, викликаними самою горою. Завдяки особливому ландшафту, русло повниться несподіваними поворотами і водосхилами, вирами і ущелинами – все це ні на хвилину не дозволить послабити увагу під час пригод.

Черемош нібито має одночасно два обличчя: нестримне гірське та спокійне рівнинне. Після екстремальної мандрівки розкривається верхів’я, де в повній мірі можна насолодитися спокійним відпочинком. Крім того, для сплаву підходить практично будь-який сезон – від ранньої весни до пізньої осені.

Що входить в Відпочинок на Річці Черемош?

Черемош заслужив славу завдяки своїм екологічно чистим водам, тому якщо вас цікавить риболовля у Карпатах – це ідеальний варіант. В районі Карпат водиться багато видів прісноводних – від карасів і коропів до плотви і навіть щуки, тому запланована риболовля в цих місцях буде цікавою та непередбачуваною.

Також в Чорному Черемоші можна:

  • зловити форель і дунайського лосося, марену і клена;
  • скупатись і позагоряти під теплим сонцем Карпат (біля самого берега це зможуть зробити навіть дітлахи);
  • спробувати рафтинг – розвагу, для якої підійде будь-яка погода, в тому числі рясний дощ.

Рафтингу на Черемоші притаманне поступове ускладнення сплаву – від простих перекатів до справжніх драйвових викрутасів. Тут завжди можна по практикувати нові підходи, тому що стрімка течія постійно змінює напрямок, змушуючи не втрачати напруги ні на мить. Але вже після декількох проходжень з професійними інструкторами, навіть новачки перетворюються на бувалих спортсменів з високим рівнем майстерності.

Ми гарантуємо:

  • можливість індивідуального вибору рівня екстриму за бажанням та потребами;
  • комплект всього необхідного для повноцінного відпочинку спорядження;
  • комфортний трансфер до місця призначення.

Поділитися