Головна / Новини / Будинок біля річки в Карпатах

Будинок біля річки в Карпатах

Новини / 15 августа 2017

Будинок біля річки в Карпатах: в гармонії з природою і самим собою

Відпочинок на річці, особливо в умовах Карпат — хороший спосіб провести вихідні, святкові дні або повноцінну відпустку. Навіть модний сучасний курорт за кордоном не зрівняється з можливістю виїхати за місто і просто повеселитися без дорікань на голосний сміх чи музику від оточуючих людей. Можна зняти котедж або будинок з балконом різного класу комфортності, накупатися, порибалити, пограти в спортивні ігри і навіть прийняти оздоровчі процедури, наприклад, спробувати баню та чани.

Будинок в Карпатах біля річки: «плюси» природного відпочинку

Відпочинок в Україні відрізняється різноманітністю і може задовольнити навіть найприскіпливіший туристичний смак. Пікніки в умовах Карпат з родиною або друзями – це багаточисельні річки і озера, свіже гірське повітря і неповторний аромат рослин і квітів. Хіба може шашличок бути десь смачнішим, ніж тут? Любителів наметового відпочинку чекає гармонійне поєднання природного життя зі зручностями сучасної цивілізації.

Рибалка, рафтинг, заїзди на джипах, плавання – потужний вибір способів переключитися від повсякденних клопотів і робочих навантажень. Головне — захопити з собою зручний одяг, а всім необхідним спорядженням забезпечать місцеві професіонали. Зняти котедж біля водойми – це значить пообіцяти собі захоплюючу пригоду, яка запам’ятається на все життя. Цінителі не настільки активного відпочинку отримають задоволення від єднання з природою та прогулянки лісом по гриби-ягоди.

Зняти будинок у Карпатах у «Хаті Різьбяра»: умови проживання

Садиба «Хата Різьбяра» у серці Карпат – це сучасний комплекс, розташований в безпосередній близькості з природою (до річки – кілька метрів), що створює особливу неповторну атмосферу для відпочиваючих різного віку та соціального статусу. Тут, незалежно від часу доби, настрою або погодних умов ви зможете душевно насолодитися усамітненням на лоні первозданної чистоти, гармонійним спокоєм і тишею, яку можна слухати вічно.

Наші житлові будинки оснащені всіма сучасними зручностями, меблями та технікою з інтернетом. Найпоширеніші варіанти, які можна зняти прямо зараз:

  1. Еко котедж – повністю екологічне житло, збудоване з дерева без використання хімічних засобів. Є обладнана гостьова, душова кімнати.
  2. Еко 2 з терасою – окремий двоповерховий будинок з двома спальнями і чудовими панорамними вікнами.
  3. Номер Люкс з терасою, з якого відкриваються чаруючі види на гори Карпати.
  4. Номер з панорамним дахом, який має окремий вхід і простору відкриту терасу.

Заядлим шанувальникам водойм в безпосередній близькості з житлом рекомендуємо котеджі Закуток та Лісовий Закуток. Біля них протікає гірська річка, на відстані 3 км від Черемоша.

Поділитися