Головна / Новини / Сходження на Говерлу

Сходження на Говерлу

Новини / 27 июня 2017

Сходження на Говерлу: мандрівка для активних екстремалів

Ще зі шкільних уроків географії кожна людина мріє потрапити до найвищої точки України та пронести на собі це неповторне відчуття – сходження до справжньої гордості карпатського масиву. Туристи і науковці, альпіністи і прості люди з усього світу приїздять власними очима побачити чудо, яке височіє на висоті двох кілометрів над рівнем моря. В перекладі з місцевого діалекту Говерла – значить «снігова» гора. Саме тому не варто дивуватися її вродливим засніженим вершинам навіть влітку, коли на дворі спекотна від щедрих сонячних променів погода. За умов безхмарної ясності звідси можна побачити цілий світ – долини і ріки, справжні альпійські луки і чагарники, водоспади і навіть віддалені міста сусідніх країн. Говерла 2018 – це унікальна можливість відчути себе володарем Всесвіту.

Тур на Говерлу 2018: особливості, які потрібно знати

Перш за все, треба розуміти, що сходження на Говерлу – це не просто розважальна прогулянка екскурсійного характеру. Мова йде про високі вершини, де може фізіологічно відчуватися брак кисню, що ускладнює дихальний процес навіть для здорової людини. Крім того, найлегший похід вимагає спеціального спорядження і спортивного взуття, яке вбереже від розтягнень і травм м’язів. В усьому іншому для будь-якої категорії туристів – від дітей до літніх людей – подорож не представляє складнощів.

Збираючись на маршрут сходження, не треба нехтувати і спеціальним одягом, який не продувається вітром, тому що в дорозі доведеться добряче попотіти. Бажано подбати і про спеціальний головний убір. В теплу пору року він убереже від сонця, а взимку – від надмірного вітру і холоду.

Екскурсія на Говерлу, крім самого сходження, включає:

  • знайомство зі стародавніми гуцульськими традиціями;
  • цікаве і незабутнє спілкування з місцевими жителями;
  • естетичну насолоду казковими пейзажами Карпат;
  • можливість скуштувати смачні страви і натуральні молочні продукти

Ціна підйому на Говерлу залежить від кількості учасників походу, вибраного маршруту, його тривалості та складності.

Похід на Говерлу: 1 день піднебесного щастя сходження

Сходження на Говерлу – 1 день, сповнений чудовими пригодами і неповторними враженнями. Вас чекає насичений і мандрівний маршрут тривалістю від 8 до 11 годин. Найактивніші та сміливіші відкриють унікальні захопливі панорами Чорногірського хребту та Петросу, а також райські куточки, де взимку можна повернутися в дитинство і самозабутньо гратися в сніжки, а весною – опинитися в якійсь європейській країні з галявинами витончених крокусів. А влітку! Під ласкавим сонцем в цих місцях можна збожеволіти від різнобарв рододендронів і п’янких ароматів гірських трав з надзвичайною енергетикою.

Тур сходження на Говерлу починається з бази «Заросляк» — це північна сторона, яка вважається найпоширенішим способом піднятися на Говерлу. В вартість подорожі входить:

  1. Карта-схема місцевих красот.
  2. Трансфер на авто Нива чи Бус (в залежності від бажання та потреби туристів).
  3. Супровід професійного гіда-водія до бази.

Сходження на Говерлу також передбачає вхідний збір, їжу та напої, витрати на сувеніри, але все це оплачується окремо.

Той, хто хоч один раз відпочивав у карпатських горах, обов’язково повертається в ці краї з особливим колоритом, атмосферою і природною чистотою. Активний відпочинок – це набагато краще новомодного фітнесу чи засмаги під палючим солярієм.

Поділитися