Писаний Камінь — місце сили
Новини / 27 июня 2017Писаний камінь: вражаючі і незбагненні таємниці забутих предків
Похід на гору Писаний Камінь можна без перебільшення назвати захоплюючим маршрутом до одного з наймістичніших і прекрасніших чудес нашої країни. Туристів манить це місце потужної сили та унікальної енергетики. Здається, що сам Бог був гостем Карпат і створив свій унікальний природний писаний витвір. Валуни пам’ятають і безмовно бережуть автографи таких видатних діячів української історії і культури, як Іван Франко, Ольга Кобилянська, Михайло Коцюбинський. З висоти 20 м, гори відкривають шикарні види навколишнього ландшафту.
Гора Писаний Камінь: особливості і загадкові таємниці
Але найцікавіше, що робить Писаний Камінь привабливим туристичним пунктом для шанувальників вражень – це загадкова атмосфера містичності та явищ, які неможливо пояснити звичайною логікою людського розуму. Незбагненні легенди про Писаний Камінь свідчать про те, що відвідування його скель робить гостя багатим та щасливим, везучим на життєві блага та благополуччя в усіх справах.
Один з популярних переказів, який передається тут з уст в уста, розповідає що в далекому минулому ця земля була священною. Ще за старої ери – до християнських часів – тут відбувалися жертвоприношення за древніми язичницькими церемоніями, які дозволяли людині спілкуватися з духами і запалювати вогонь. Стихія теж вважалася святинею. Крім того, є думка, щ в цих закутках жили велетні – істоти величезного зросту та неймовірної сили, які й дали назву горам Карпат на Україні. А найбільш вражає той факт, що стежки на Писаний Камінь, де гуляють таємничі духи, досі бережуть скарби, сховані за скелями.
Висічені на горі загадкові зображення і знаки, схожі на ієрогліфи, стали причиною унікального імені споруди. За доказами науковців, найдавніший малюнок був створений ще за часів Київської Русі і до сьогодення використовується у відомих гуцульських орнаментах.
Підкорений маршрут на Писаний Камінь дасть вам змогу:
- побачити і торкнутися масивних монолітів;
- відпочити і помилуватися неперевершеною навколишньою природою;
- прийняти корисні для здоров’я сонячно-повітряні ванни;
- зарядитися унікальною енергетикою та поклонитися могутньому духові своїх мудрих предків;
- скуштувати ексклюзивні страви та натуральні продукти природного походження;
- позбутися негативу великого міста, відчути прилив фізичних та психологічних сил, натхнення та бадьорості.
А ще його величність «Писаний» здатен виконати будь-яке бажання – достатньо лише доторкнутись до нього головою та руками. Вірити в це або не вірити – особиста думка кожного. Але побувати тут хоч раз у житті однозначно варто!
Маршрут на Писаний Камінь: як правильно планувати подорож?
Незважаючи на те, що питання, як добратись на гору Писаний Камінь, на перший погляд здається складним, на практиці це більш ніж просто, тому що не потребує спеціальної попередньої підготовки чи професійних умінь. Все, що знадобиться – щире бажання та кілька годин вільного часу. Туристичний маршрут на Писаний Камінь, як правило, починається з села Білоберізка. Потрапити до головної точки призначення можна як власними силами (пішки за участю гіда або географічної карти), так і за допомогою авто, якщо відстань здасться занадто протяжною. В другому випадку прийдеться пройти маршрут лише в півкілометра.
Любителі вражень та мальовничих краєвидів гідно проведуть час, вибравши колоритну мандрівку на конях. Такий маршрут напевно запам’ятається незабутнім відчуттям єдності з природою, позитивним спілкуванням з тваринами та відсутністю фізичної втоми від надмірних навантажень на тіло.